Блог

Яка користь від грецького йогурту?

22.09.2023

Крім звичних молока, кефіру, або сиру до популярних молочних продуктів відноситься і йогурт. Він є невід’ємною частиною багатьох дієт по всьому світу. Однак, серед різноманітних видів йогурту, грецький йогурт виділяється своєю особливою консистенцією, смаком і користю для здоров’я. У цій статті ми дізнаємося більше про цей смачний продукт та його переваги.

Майбутнє за застосунками: Програма лояльності DRUZI

12.09.2023

Весь світ відходить від використання пластику, як з екологічної причини, так і з точки зору зручності. Щодня ми купуємо продукти, одяг, засоби гігієни, відвідуємо спортзали, чи маємо перепустку на роботу. І скрізь ми використовуємо пластикові картки. Погодьтеся, що для того, аби носити їх усі з собою вже бракує звичного гаманця, потрібні окремі холдери. Однак є те, що завжди з нами – це мобільний телефон. Саме тому зручно, коли усе необхідне знаходиться у ньому.

Вибір холодильного обладнання та розміщення для продажу свіжого м’яса

08.09.2023

На даний час спеціалізований м’ясний магазин можна фактично зустріти в будь-якому районі міста. У багатьох супермаркетах є величезні м’ясні відділи із великим вибором свіжого м’яса та м’ясних напівфабрикатів. На ринках встановлені цілі ряди вітрин для свіжого м’яса. Люди купували , купують і будуть завжди купувати м’ясо

Перехід від традиційного роздрібного бізнесу до онлайн-продажів: виклики та переваги

01.09.2023

Війна в Україні призвела до значних змін у роздрібній торгівлі. Багато офлайн-магазинів були пошкоджені або зруйновані, а інші були змушені закритись через нестачу товарів та клієнтів. У таких умовах ритейлери були змушені переорієнтовуватися на онлайн-продажі.

Формуємо асортимент магазину

06.07.2023

Якщо ви хочете відкрити новий франчайзинговий продуктовий магазин, то потрібно дуже ретельно підійти до вибору асортименту. Адже асортимент товарів є одним з найважливіших факторів успіху магазину.