Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30120 in /home/nashkraj/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1612
Експерти радять - Мережа супермаркетів "Наш Край"

Експерти радять

Фoрмувaння aсoртименту в нoвoму мaгaзинi

07.02.2023

Зaбезпечення неoбхiднoгo рiвня oбслугoвувaння пoкупцiв тa зрoстaння oснoвних екoнoмiчних пoкaзникiв дiяльнoстi тoргoвельнoгo пiдприємствa знaчнoю мiрoю зaлежить вiд прaвильнoгo фoрмувaння aсoртименту тoвaрiв у йoгo мaгaзинaх.

Що таке маркетингові тренди?

06.02.2023

Деякі маркетингові тренди тривають вічно. Насправді вони приходять і зникають із великою швидкістю — і маркетологи повинні адаптуватися.

Оскільки маркетинг постійно розвивається, ваш маркетинговий посібник також має розвиватися. Але якщо ваша стратегія виглядає так само як і багато років тому, настав час зайнятися домашнім господарством.

Гастрономічні тренди 2023

24.01.2023

Багато хто став приділяти більше уваги власному здоров’ю. По-перше, люди не хочуть наїсти зайві кілограми, перебуваючи тривалий час вдома і не маючи можливості відвідувати спортзали. По-друге, лікарі стверджують, що якість харчування безпосередньо впливає на наш імунітет. Саме тому тренди у гастрономічному світі у цьому році будуть багато в чому прив’язані до кращих традицій правильного харчування.

Роздрібна торгівля: виклики та перспективи

06.01.2023

Роздрібна торгівля продуктами харчування — це бізнес з продажу харчових продуктів і побутових товарів споживачам. Ці товари зазвичай продаються в магазинах або супермаркетах, які спеціально призначені для цієї мети.

Як правильно обирати яблука, аби бути здоровим?

06.01.2023

Яблука — це смачний і поживний фрукт, який широко доступний і ним користуються в усьому світі. Вони є хорошим джерелом клітковини, вітамінів і антиоксидантів і мають багато потенційних переваг для здоров’я.