Про компанію​

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 19 регіонах, зокрема Волинській, Вінницькій, Сумській, Закарпатській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській,  Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

IACT_Web_Icons_WhatWeDo_MVV_Mission

Наша місія

Ми - лідери національного ринку рітейлу, працюємо на засадах корпоративної соціальної відповідальності та інноваційності, даємо можливість нашим гостям задовільняти свої потреби у свіжому, якісному, доступному та унікальному товарі в усіх куточках країни і отримувати при цьому масу корисної інформації та позитивних емоцій! ​

Наші цінності

AVeS-icons-cont._Value_Make-a-difference-45

Від щирого серця

Досягаємо мети з вірою в те, що робимо, чесно, сміливо, відповідально, із гармонією в душі та миром у серці.

award-icon

Щоб бути першим

Концентруємо ресурси у напрямках, де можемо стати лідерами.

icon_innovation

Інноваційно

Долаємо межі та створюємо нову реальність.

kisspng-computer-icons-service-private-label-quality-quality-5abddbfd96a1a0.968220081522392061617

З бездоганною якістю

Відповідаємо найвибагливішим очікуванням споживачів.

523893631321822255-wcgp-business-growth-icon.full_

З високою прибутковістю

Отримуємо високу винагороду за вкладені зусилля та інвестований капітал.

Наші формати

З 2004 року мережа супермаркетів «Наш Край» розвивається в трьох форматах: супермаркет,  магазин «біля дому» та експрес.

Наша команда

У нас ретельно підібрана команда професіоналів і молодих фахівців. Сьогодні в мережі працює понад 3 тисячі працівників, завдяки яким покупці  наших торгових закладів щоденно отримують якісний сервіс.

Наш асортимент

Ми співпрацюємо як з відомими товаровиробниками світових брендів, так і з вітчизняними та місцевими. Мережа пропонує широкий асортимент товарів власної торгової марки «Наш Край» хорошої якості за оптимальною ціною. Також у наших закладах розвинене власне виробництво: міні-пекарні, кулінарія, м’ясні цехи.

Наш франчайзинг

На сьогодні «Наш Край» є франчайзинговою компанією №1 на ринку продуктового рітейлу України. Ми пропонуємо підприємцям готову апробовану модель бізнесу, допомагаємо та надаємо правову підтримку, консультуємо щодо вибору та придбання  обладнання, місця розташування нових закладів, готуємо персонал, проводимо маркетингові заходи.

Франчайзинг – це форма співпраці, згідно з якою на договірній основі одна сторона (Франчайзер), що володіє успішним бізнесом передає іншій стороні (Франчайзі) за винагороду право використання: торгової марки або фірмового знаку, ноу-хау, комерційного досвіду та ділової репутації, технологічного процесу, спеціалізованого обладнання.

У світі близько 50% всіх франчайзингових мереж працюють у сфері торгівлі (заклади фаст-фуд, ресторани, магазини промислових і продовольчих товарів).

Купуючи франшизу, підприємець (франчайзі) отримує певні переваги від співпраці:

  • Відомий бренд. Франчайзі отримує право працювати під відомою ТМ, яка вже завоювала довіру і закріпилася на ринку.
  • Успішна бізнес-модель. Франчайзі отримує готовий рецепт успіху бізнесу і репутацію бренду.
  • Підтримка. Франчайзі отримує команду професіоналів, які допоможуть на всіх етапах налагодити бізнес-процеси, що дає можливість знизити ризики нового підприємства.
  • Досвід. Франчайзі отримує досвід свого Франчайзера, який у разі самостійної діяльності мав би здобувати сам.

Франчайзинг розглядається як надійний спосіб зниження операційних ризиків і підвищення шансів виживання компаній в довгостроковій перспективі, оскільки через п’ять років роботи з українського ринку йдуть всього лише 8% франчайзингових компаній.

Франчайзинг – це чудова можливість вигідно та легко розпочати власний бізнес. Це власна справа, готовий бізнес план, які потребують розумних інвестицій. Наш багаторічний досвід у сфері рітейлу, дозволяє стверджувати, що наша франшиза – це розумні капіталовкладення в успішний бізнес та власний розвиток. Наші фахівці розроблять для вас бізнес-план нададуть усі необхідні консультації та фактично підготують для вас магазин під ключ; візьмуть на себе укладення договорів із підрядниками та постачальниками та нададуть вам професійну допомогу і консультацію у подальшій роботі із ними.

Таким чином ви отримуєте готовий власний бізнес – магазин під ключ, та щоденну підтримку і консультації. Крім того наші фахівці завжди аналізують ринок, слідкують за сучасними тенденціями впроваджують технології та інновації у сфері рітейлу, які також поширюються і на франчайзингові магазини. Таким чином, ваші магазини будуть сучасні та цікаві для покупців. 

Ми пропонуємо вам перевірену модель бізнесу, надаємо комплексну пропозицію від франчайзера №1 в Україні у сфері рітейлу. Ми проаналізуємо ваші можливості і запропонуємо вам оптимальний формат магазину: експрес, біля дому або супермаркет.  Розпочніть свій бізнес по франчайзингу в Україні разом із нами. З нами бізнес по франчайзингу – це просто та легко.

Свіжість, гостинність, завжди вигідно – це по-нашому!