У компанії SPAR та “Наш Край” новий генеральний директор

01.05.2024

До складу інвестиційної групи VolWest Group входять дві компанії, які працюють у продуктовому ритейлі, зокрема мережі SPAR та “Наш Край”. З 26 квітня їх очолює новий генеральний директор Олександр Нехін.

“Наша компанія дуже динамічна, маємо амбітні цілі та плани розвитку, щоби втримувати лідерські позиції на ринку продуктового ритейлу України”, —  зауважив генеральний директор інвестиційної групи VolWest Group Роман Корсак. 

Саме тому було прийняте рішення підсилити команду та призначили нового генерального директора мереж SPAR та “Наш Край” — Олександра Нехіна.  


Водночас попередній СЕО Віктор Мольченко відтепер обійматиме посаду директора з розвитку та відповідатиме за відкриття нових сучасних торговельних закладів, рестайлінг та ребрендинг наявних, а також за постійне впровадження інновацій у діяльність мережах.

Олександр Нехін має вагомий і різноманітний досвід роботи у сфері ритейлу. Починав карʼєру з продавця, а згодом пройшов усі управлінські щаблі: категорійний менеджер, керівник відділу збуту, операційний директор, комерційний директор тощо. Зокрема, він працював та здобував досвід у  Fozzi, “Мʼясна точка”, “Салют”, дистриб’юторській компанії “Волинь-торг Галичина”. 


“”Наш Край” та SPAR — це великі компанії з міжнародним ім’ям та історією. Я завжди хотів працювати у великій  та системній компанії. Зараз це для мене виклик, бо я розумію, що управляти такими масштабними мережами буде не просто. З деякими процесами я ще не достатньо знайомий,  але ця робота – це розвиток і рух вперед. А рух – це життя”, — розповів про своє призначення сам Олександр Нехін. За його словами, він ретельно ознайомиться з усіма процесами, аби зрозуміти, які достатньо просто підтримувати, а які необхідно змінити чи підсилити. 

No tags for this post.