Мережа “Наш Край” взяла участь у міжнародній виставці Franchising Expo 2020

22.09.2020

22-24 вересня у Києві проходить міжнародна виставка Franchising Expo 2020, у якій бере участь мережа “Наш Край”, яка є її незмінним учасником. Адже цей захід входить до ТОР-5 найбільших європейських виставок та є єдиним в Україні бізнес-майданчиком для купівлі та продажу франшиз, підбору комерційної нерухомості та усього необхідного для старту власної справи.

Сфери франчайзингу, які представлені на заході охоплюють роздрібну торгівлю, громадське харчування, сферу послуг; компанії сектора b2b. Виставка охоплює всі аспекти франчайзингової схеми ведення бізнесу: українські та іноземні франшизи, обладнання для відкриття, консалтингові послуги, комерційну нерухомість та програми фінансування.

Виставка проходить одночасно з Форумом «Індустрія торгівлі». «Франчайзинг» і «Роздрібна індустрія» створюють унікальний синергетичний ефект, надаючи відвідувачам можливість в один час і в одному місці вибирати вигідний і надійний бізнес для себе і знаходити все необхідне для запуску бізнесу. Окрім того наша мережа та інші представники сегмента роздрібної торгівлі та HoReCa мають ще одну можливість встановити контакти з виробниками готової продукції, яка була широко представлена ​​на виставці фермерських контрактів. Відвідувачі виставки – підприємці з України зацікавлені в придбанні франшизи і пошуку ділових партнерів.

No tags for this post.