Відбулась щорічна конференція для партнерів франчайзі «Франчайзинг 2018 – Обмін досвідом»

23.04.2018

20-22 квітня відбулась уже традиційна щорічна конференція для франчайзі «Франчайзинг 2018 – Обмін досвідом», яку організувала Інвестиційна Група VolWest Group. Вперше на цих зборах були присутні не тільки партнери-франчайзі «Наш Край», а й власники магазинів SPAR. Цього року учасники зборів зібрались у «Воєводино», Закарпатської області.

Говорили про сучасні тенденції, тренди та інновації в ритейлі, про методи та можливості підвищення ефективності, проведення рестайлінгу та переваги впровадження версії 3.0 та відділів Food to Go та багато іншого.

Також, як приємний підсумок заходу, відбулось урочисте нагородження. Зокрема, у номінації «Партнерство перевірене часом» були відзначені 8 франчайзі (м. Кухарове, м. Нетішин, смт. Шацьк, смт. Локачі, м. Сокиряни, смт. Верховина, с. Косів, м. Бердичів, м. Миколаїв), які ось уже понад 10 років успішно співпрацюють із мережею «Наш Край». А у номінації «Адвокат» бренду «Наш Край» у соціальних мережах визнаний ТзОВ «Доміон ЛТД», м. Долина, а «Патріотом» бренду «Наш Край» у соціальних мережах» названий ТзОВ «Івлас», м. Бердичів. «Лідером з відкриття нових торгових закладів» став ТзОВ «Рітейл ЛС».

Програма триденного заходу була насичена не лише обговоренням робочих питань, а й розважальними заходами: екскурсією у старовинний замок «Паланок», поїздкою на термальні води в «Косино» та святковою вечерею.

No tags for this post.