Новий супермаркет «Наш Край» відкрили у Клевані

27.04.2023

У середу, 26 квітня в Клевані  (Рівненська область) відбулося відкриття нового супермаркету «Наш Край». Це важливе подія для громади, адже майже усі працівники – місцеві.  Тож вдалося забезпечити роботою чимало людей.  Також  новий супермаркет  – відмінний вибір для тих, хто шукає якісні та свіжі продукти за доступними цінами.

Торговий зал має площу 235 квадратних метрів. У супермаркеті  представлений повний цикл виробництва.  Охочі можуть взяти каву та перекус в зоні Food to Go, придбати готові страви у кулінарії, обрати свіже м’ясо. Також «Наш Край» пропонує власну випічка та навіть піца.

Окрім того, у магазині можна знайти усе необхідне для повсякденного життя, включаючи свіжі овочі та фрукти, молочні та м’ясні продукти, хлібобулочні вироби, а також заморожені страви. Також присутні товари власної торгівельної марки, що гарантує якість та доступні ціни.

Три каси дозволяють уникнути зайвих черг  та скоротити час обслуговування. Наші співробітники завжди раді допомогти вам з вибором продуктів та надати необхідну інформацію.

Запрошуємо всіх мешканців та гостей смт. Клевань завітати до «Наш Край» за адресою вул.Козацька 10 А та насолодитися приємними покупками.