Мережа «Наш Край» оновила один із своїх найбільших супермаркетів

10.09.2018

У серпні цього року відбулось масштабне оновлення одного із найбільших супермаркетів мережі «Наш Край», який ось уже 16 років працює на ринку ритейлу у м. Луцьк по вулиці Шевченка, 13.

Команда проекту працювала не лише над оновленням екстер’єру та інтер’єру, в першу чергу була повністю змінена концепція торгового залу. Враховуючи один із основних сучасних трендів – здорове харчування – значно збільшена пропозиція товарів «фреш»-групи: овочі, фрукти, свіже м’ясо та ін., розширено асортимент категорії «преміум». Зазнала суттєвого вдосконалення зона Food-to-Go. Після тривалих експериментів протягом року, саме в Луцьку, в оновленому торговому закладі, її зробили найбільшою, оснащену сучасним обладнанням та запропонували відвідувачам максимально широкий асортимент напоїв, в тому числі і на розлив, та швидких перекусів за кращими світовими та національними рецептами. Крім того, замінили холодильне обладнання на сучасне, енергозберігаюче та зручне для покупця, також встановили нове професійне освітлення, сучасну навігацію. Важливий акцент в оновленому магазині зробили на власному виробництві: оновили обладнання в кондитерській, пекарні та м’ясному цеху. Створили максимально прозорі виробництва, відкритий пекарський цех, а також впровадили систему виготовлення «тут і зараз», щоб забезпечити зручність та довіру покупців.

Віктор Мольченко, генеральний директор мережі «Наш Край»

«Весь 2018 рік у нас проходить під гаслом «оновлення». Ми розпочали масштабне оновлення наших торгових закладів, оновили програму лояльності, вдосконалили та розвинули зону Food-to-Go», впровадили багато новинок  у власному виробництві. І це тільки початок наших масштабних змін. Адже ми працюємо для покупця, і коли зростають його вимоги, ростемо і ми».

No tags for this post.