програма лояльності

Правила програми лояльності «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

Заповнюючи анкету Ви підтверджуєте Вашу згоду з правилами участі у програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

 1. Організатор програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

1.1. Організатором програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» є ТзОВ «Арго-Р», що зареєстроване за адресою: м. Рівне, вул. Дворецька, 93.

1.2. Програма діє у мережі супермаркетів «Наш Край».

 1. Участь у програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

2.1. Учасником програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» можуть бути будь-які фізичні особи, які досягли вісімнадцяти років та проживають на території України.

2.2. Для участі у програмі необхідно купити будь-які товари у супермаркеті «Наш Край» на суму 30,00грн та заповнити паперову анкету учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

2.3. Після отримання заповненої анкети представником мережі супермаркетів «Наш Край»покупцю видається картка учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

2.4. У випадку відсутності на момент звернення технічної або іншої можливості для реєстрації учасника програми представник мережі «Наш Край» має право відмовити заявникові в участі y програмі.

2.5. Мережа «Наш Край» має правозаблокувати картку у таких випадках:

 • якщо учасник не дотримується діючих правил,
 • надає недостовірну інформацію,
 • не дотримується правил використання акційних пропозицій.

При цьому Бали та Бонуси анулюються.

2.6. Картка «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» є власністю мережі «Наш Край» та є дійсною протягом дії програми або до будь-якої іншої дати припинення дії картки згідно з діючими правилами участі.

 1. Умови програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

3.1. Участь у програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» безкоштовна і ні до чого Вас не зобов’язує.

3.2. Разом з карткою Ви можете отриматибрелоки. Подаруйте їх близьким людям та накопичуйте Бали усією родиною.

3.3. Здійснюйте покупки у супермаркетах «Наш Край» та гарантовано отримуйте Бали на Вашу картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО». Бали нараховуються на картку у розмірі 1% від суми покупкина всі товари, окрім алкогольнихтатютюнових виробів (відповідно до законодавства України), акційних пропозицій татоварів, що приймають участь у програмі «Перевірили. Дешево!».

3.4. Для нарахування Балів за покупки учасник програми має пред’явити свою картку або брелок на касовому терміналі.

3.5. Для власників карток «ЗАВЖДИ ВИГІДНО» діють унікальні акції програми лояльності «Наш Край». Це акції, згідно яких надається цінова знижка на товар або відбувається додаткове нарахування бонусів. Для того, щоб взяти участь в такій акції, обов’язково потрібно пред’явити картку касиру.

3.6. Кількість накопичених Балів та Бонусів вказана учекові. Також це можна дізнатися, зателефонувавши на інформаційну лінію за номером 08005014180.

3.7. Накопичені Бали перетворюються на Бонуси наступного дня після покупкиі діють до кінця календарного року. В окремих випадках (напр., через технічні причини), бонуси можуть бути зараховані протягом 14 днів.

3.8.Під час перерахування на Бонуси 1 накопичений Бал дорівнює 1 копійці.

3.9. Бонуси можна використати на покупку товарів до кінця календарного року. Кожного 1 січня о 00 год.05хв. невикористані Бонуси анулюються.

3.10. Для використання Бонусів просто попередьте касира, що Ви хочете розрахуватись Бонусами, та пред’явіть бонусну картку. Зверніть увагу, що пред’явлення брелока не дозволяє використовувати Бонуси.

3.11. Не можна використати бонусидля покупки окремих видів товарів, якщо сума бонусних гривень змінює вартість товару до меншої за мінімальний розмір, встановлений відповідними нормативно-правовими актами України (наприклад, алкогольні та тютюнові вироби). У будь-якому випадку, вартість одиниці товару не може бути меншою за 0,06 грн.

3.12. Для іменинників кількість Балів, які нараховуються на картку «ЗАВЖДИ ВИГІДНО», складає 7% від суми покупки. Даний підвищений бонус діє протягом 7 днів, зокремаза 3 дні до та після дати народження, включаючи день народження.

 1. «Соціальна картка»

4.1. Дляпенсіонерів, воїнів АТО та членів багатодітних сімей мережа «Наш Край» пропонує «Соціальну картку».

4.2. Для даної картки діє акція «Соціальний день». Умови даної акції:

 • щопонеділкакількість Балів, які нараховуються на «Соціальну картку», складає 5% від суми покупкина всі товари (окрім алкогольних та тютюнових виробів, акційних пропозицій та товарів, що приймають участь у програмі «Перевірили. Дешево!»);
 • у всі інші дні на «Соціальну картку» нараховується звичайний відсоток Балів у розмірі 1% від суми покупки (відповідно до умов пункту 3.3 цих Правил).

4.3. Для даної картки діють «Соціальні акції». Це ексклюзивні акційні пропозиції, якими можуть скористатися лише власники «Соціальної картки».

4.4. Для того, щоб скористатися усіма перевагами, перерахованими вище, Вам потрібно особистопред’явити касиру картку та посвідчення, що підтверджує Ваш соціальний статус.

 1. Використання даних учасника програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО»

5.1. Учасник програми надає мережі «Наш Край» право зберігати та використовувати свої персональні дані, внесені ним в анкету, у рамках і з метою реалізації програми «ЗАВЖДИ ВИГІДНО».

5.2. Підписанням реєстраційної анкети учасник Програми засвідчує, що повідомлений про включення його даних до бази персональних даних Організатора та ознайомлений із правами, які має відповідно до змісту ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

 1. Інші умови

6.1. Беручи участь в програмі учасник підтверджує факт ознайомлення з даними правилами і свою згоду з ними. Порушення учасником програми цих правил або відмова учасника від належного виконання цих правил (зокрема механіки, порядку та строків проведення програми та/або отримання чи використання Балів та Бонусів тощо) вважається відмовою учасника від участі в програмі «ЗАВЖДИ ВИГІДНО». У даному випадку, учасник не має права на одержання від Організатора програми будь-якої компенсації.

6.2. Організатор програми має право вносити будь-які зміни в діючі правила участі в будь-який час, попередньо повідомивши учасників програми про внесення таких змін за 10 календарних днів. Інформація про внесені зміни публікується в магазинах мережі «Наш Край», на веб-сайті та у соціальних мережах.

6.3. Організатор програми залишає за собою право призупинити або припинити програму в будь-який час, повідомивши про це учасників програми за один місяць.