Мережа «Наш Край» вкотре долучилась до благодійної акції «Чужих дітей не буває»

У грудні минулого року мережа «Наш Край» вкотре долучилась до благодійної акції «Чужих дітей не буває», яку щороку організовує Волинська обласна громадська організація «Ми+». Головною метою акції є збір та передача продуктів та подарунків дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

З 14 до 16 грудня тривав захід організаторам вдалося зібрати 1450 подарункових наборів для сиріт, дітей із неблагополучних сімей та дітей із вадами.

У цей період у супермаркеті «Наш Край» у Луцьку за адресою вул. Ковельська. 40, були розміщені продуктові корзини та працювали волонтери і всі небайдужі лучани мали можливість покласти продукти харчування, іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, засоби гігієни та інші необхідні для потреб дітей та людей похилого віку речі, і, таким чином, подарувати від себе частинку свята тим, хто потребує допомоги і уваги.

Вікторія Матвіюк, PR-менеджер та менеджер КСВ-проектів мереж «Наш Край» та «СПАР»:

«Ми раді, що маємо можливість щороку долучатись до цієї хорошої справи. Ми щиро віримо, що добрі серця є і вони готові допомогти тим, що цього потребує та чекає свята. Цього року як і завжди завдяки громадській ініціативі «Ми+» та їхнім партнерам діти, які опинились у складних життєвих обставинах отримали частинку тепла та повірили, що добро існує».

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.