Любий краянине, раді повідомити тобі хорошу новину! Спеціально для тебе ми запускаємо мобільний додаток «Наш Край», за допомогою якого ти зможеш заощаджувати ще більше. До того ж, це все буде відбуватися у нестандартний, сучасний спосіб: ти маєш знаходити у магазині унікальні купони з «мобільними цінами»

Перш за все, тобі потрібно завантажити мобільний додаток «Наш Край» з Google Play Market (для смартфонів на Android) чи App Store (для смартфонів на iOS). Це легко можна зробити, натиснувши на одну із кнопок:

Відтворити відео

Після цього відкрий мобільний додаток та увійди в нього одним із зручних для тебе способів: Facebook чи Google акаунта. Якщо у тебе немає такого акаунта, то система запропонує його створити. Додаток запросить у тебе дозвіл на надсилання сповіщень, використання Bluetooth та Сервісів Локацій. Ми дуже радимо надати усі дозволи (тисни кнопку «Завжди»), адже саме тоді ми зможемо надсилати тобі унікальні персоналізовані сповіщення.

Перше, що ти побачиш після входу в додаток, – це наші акційні «Пропозиції» (розділ «Пропозиції» в меню). Як правило, сюди ми будемо розміщати актуальну акційну листівку із великою кількістю знижок та цікавої інформації. Тобі більше не потрібно буде шукати паперову листівку, щоб дізнатися про знижки. Для зручності, листівка розбита на кілька сторінок, які ти можеш роздивитись детально, просто натиснувши на одну із них, а тоді на зображення, після чого його можна збільшувати. До того ж, дані сторінки можна добавляти в «Обрані», натиснувши на зірочку біля сторінки.

Щоб перейти в головне меню додатку, натисни на позначку з трьома смужками або проведи пальцем по екрану зліва направо. Як бачиш, тут є розділ «Обрані», і в ньому зберігаються ті сторінки, які ти додав.

Також з меню можна перейти у мапу магазину, яку можна збільшувати та рухати, щоб детально роздивитись, де розміщені різні категорії продуктів. До речі, на мапі видно твоє місцезнаходження всередині магазину, можна прокласти маршрут до точки в магазині, а також обирати різні магазини, натиснувши знизу екрану (не звертай увагу на підпис «поверх»).

І тепер найцікавіше, що є у додатку. Просто ходячи всередині магазину, ти можеш знаходити спеціальні купони з «мобільними цінами». Будь уважний та активний, адже купони будуть постійно оновлюватись, і твій улюблений товар, який ще вчора був за звичайною ціною, уже сьогодні буде за «мобільною», а через кілька днів знову за звичайною. Назбиравши таких купонів, потім просто скануєш їх на касі (але не забудь картку лояльності, адже купони дійсні лише за умови використання картки лояльності «Наш Край») та отримуєш спеціальні «мобільні ціни» на товари.

В купоні є детальна інформація про товар, спеціальну мобільну ціну та умови використання. Цей купон також можна додати собі в «Обрані», натиснувши на зірочку. До речі, наступного разу купон, який ти уже знайшов у магазині, ти можеш знайти в розділі «Отримані пропозиції» або «Обрані» (якщо його туди додати).

В розділі «Налаштування» можна вийти зі свого акаунта, а в розділі «Про нас» можна знайти телефон гарячої лінії та посилання на сайт.

На даний момент додатком можна користуватися у магазинах за адресами:

  1. м. Луцьк, вул. Ковельська, 40
  2. м. Ковель, вул. Грушевського, 10.

Гарного користування та вдалих покупок!