Історія та лідери

Про нас

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року. Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 17 регіонах, зокрема Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській,  Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях. 

Місія та цінності мережі супермаркетів "Наш Край"

Ми даємо людям можливість задовольняти свої потреби у свіжому, якісному та доступному товарі в усіх куточках країни та отримувати при цьому масу корисної інформації та позитивних емоцій.

Від щирого серця
досягаємо мети з вірою в те, що робимо, чесно, сміливо, відповідально, із гармонією в душі та миром у серці.

Щоб бути першим
концентруємо ресурси у напрямках, де можемо стати лідерами.

Інноваційно
долаємо межі та створюємо нову реальність.

З бездоганною якістю
відповідаємо найвибагливішим очікуванням споживачів.

З високою прибутковістю
отримуємо високу винагороду за вкладені зусилля та інвестований капітал.

Наші формати:

З 2004 року мережа супермаркетів «Наш Край» розвивається в трьох форматах: супермаркет,  магазин «біля дому» та міні-маркет.

Наша команда:

У нас ретельно підібрана команда професіоналів і молодих фахівців. Сьогодні в мережі працює понад 3 тисячі працівників, завдяки яким покупці  наших торгових закладів щоденно отримують якісний сервіс.

Наш асортимент:

Ми співпрацюємо як з відомими товаровиробниками світових брендів, так і з вітчизняними та місцевими. Мережа пропонує широкий асортимент товарів власної торгової марки «Наш Край» хорошої якості за оптимальною ціною. Також у наших закладах розвинене власне виробництво: міні-пекарні, кулінарія, м’ясні цехи.

Наш франчайзинг:

На сьогодні мережа є лідером на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України.  Ми пропонуємо підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу. Допомагаємо та надаємо правову підтримку, консультуємо щодо вибору та придбання  обладнання, місця розташування нових закладів, готуємо персонал, проводимо маркетингові заходи.

Наші лідери:

Мечислав Ружанський

Генеральний директор мережі супермаркетів "Наш Край"

Наталія Кондратюк 
Фінансовий директор мережі супермаркетів "Наш Край

Василь Філіпчук 
Керівник департаменту товарного обліку і контролю

Філіпчук Василь

 
Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.