Франчайзинг

попереднє наступне

Мережа супермаркетів  "Наш Край" - помітний гравець на ринку продуктового рітейлу. Це мережа, що сьогодні розвивається дуже динамічно...

переглянути відео Експерти найпопулярнішого сайту на теренах СНД www.myfranch.ru
Франчайзинг

Я почуваю себе впевненно. Сім'я гордиться мною і я задоволена!

переглянути відео Наталія Гаврилова, франчайзі "Наш Край" м.Сарни, м.Луцьк та смт.Торчин
Франчайзинг

Якщо хочеш вдало почати свій бізнес і до мінімуму звести ризики  –  обирай лідера на ринку франчайзингу України – мережу супермаркетів «Наш Край»!

переглянути відео Сергій Сук, франчайзі "Наш Край" м.Луцьк та м.Дрогобич
Франчайзинг
franch.ua
myfranch.ru
Наталія Гаврилова
Наталія Гаврилова
Сергій Сук
Сергій Сук

Що таке франчайзинг, франшиза?

Франчайзинг в Україні – один з найбільш ефективних способів ведення бізнесу, визнаний та перевірений у всьому світі.  Його суть полягає в тому, що франчайзер (компанія-власник) надає франчайзі (підприємцю чи іншій компанії) ефективну готову модель вигідного бізнесу, за що бере плату (паушальний внесок, роялті, рекламний збір та ін.). Відтак, франчайзі отримує можливість відкрити власний прибутковий бізнес під відомим брендом, що має низку переваг, зокрема:  

  • впізнаваність торгової марки на ринку,
  • перевірені технології та підхід до ведення бізнесу,
  • ефективний та швидкий старт-ап;
  • використання ноу-хау,
  • сильний маркетинговий план, 
  • всебічна підтримка.   

Франшиза – чітка бізнес-пропозиція від компанії-франчайзера зі всіма умовами, що надаються у франчайзинговому пакеті.

Чому краще відкривати бізнес на умовах франчайзингу?

Співпраця на умовах франчайзингу має низку переваг для підприємця чи компанії, що хочуть розпочати власний бізнес. Насамперед, це можливість працювати під уже відомим брендом, що дозволить привернути увагу клієнтів, база яких роками напрацьована франчайзером. Іншим, не менш важливим фактором є те, що франчайзі отримує готову модель бізнесу «під ключ», перевірену часом, та повний пакет технологій його ведення. Крім того, серед ключових переваг ведення бізнесу на умовах франчайзингу є й те, що, працюючи під відомим брендом, франчайзі зменшує ризики, пов'язані з веденням господарської діяльності. Також купівля франшизи дозволяє отримувати суттєві знижки від постачальників та контрагентів, про які, маючи потужну розгалужену мережу, домовляється компанія-власник, що не під силу окремим суб’єктам.

Яку франшизу в Україні купити?

Рішення розпочати свій бізнес завжди серйозне і виважене, але не менш важливо й те, яким саме бізнесом варто зайнятися. Потенційні франчайзі часто не можуть самі визначитися з напрямком і звертаються до експертів, знайомих, Інтернету за допомогою щодо визначення найкращої і ефективної франчайзингової пропозиції. У здійсненні правильного вибору також допоможе каталог франшиз України, де зібрано всі бізнеси, а також умови, які вони надають у своїх франчайзингових пакетах.

Проте визначити найкращу франшизу нелегко і остаточний вибір залежить від того, які підприємець має очікування, фінансові можливості, вподобання.
Якщо абстрагуватися, то є декілька ключових моментів, які варто враховувати незалежно від усіх інших чинників. Зокрема, чи є наявна сума інвестицій для співпраці на умовах франчайзингу; вибір галузі, адже робота повинна приносити не лише гроші, а й задоволення;  аналіз існуючих компаній та їх пропозицій, коли вже вибрана галузь. Перед особистою зустріччю дізнайтеся більше про вибрану компанію, щоб розмова була по суті і конструктивною. Як варіант, поспілкуйтеся з іншими франчайзі мережі, дізнайтеся їхню думку про співпрацю.

Варто зазначити, що чим більше розгалужена мережа, чим більше торгових закладів відкрито, тим ефективнішою є її модель ведення бізнесу, а, відтак, прибутковішим Ваш бізнес по франчайзингу.

Чому саме продуктова франшиза!

Їсти хочеться завжди! І, наскільки банально б це не звучало, істина залишається тією ж. Саме продуктовий рітейл на сьогодні займає лідируючі позиції на ринку франчайзингу.

Франшиза продуктового магазина та закладів харчування є найпопулярнішими, оскільки саме вони задовольняють найбільш зростаючий споживацький попит. Адже продукти та товари першої необхідності ми купуємо щодня, тому саме продуктова франшиза знаходиться в зоні найменшого ризику для підприємця-початківця. Не останню роль відіграє тут алгоритм ведення бізнесу за перевіреною роками моделлю. Саме таку модель надаємо ми, мережа супермаркетів «Наш Край», - лідер ринку франчайзингу продуктового рітейлу в Україні.

Пропонуємо відкрити магазин у двох форматах торгових закладів ...  читати далі>>

 

Розрахуйте заробіток Он-лайн калькулятор
Напишіть нам Анкета
Раді співпраці Контактна інформація
 
 
Торгова площа (кв.м.)
Сума витрат (грн./міс.)
Сума оренди за приміщення (грн./міс.)
Сума реалізації (грн./міс., прогноз)
Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.