Відразу п’ять нових ТЗ «Наш край» запрацювало в мережі на початку серпня

Нові торгові заклади «Наш Край» відкрилися у п’яти регіонах: на Волині, Львівщині, Житомирщині, Прикарпатті та Рівному.

Зокрема, 7 серпня «Наш Край» запрацював у Володимирі-Волинському. Знаходиться він на вул. Луцькій,3 і працює у форматі «Експрес». Торгова площа 65 кв. м, покупців обслуговує 1 каса. Крім традиційних відділів, присутній відділ зі свіжим м’ясом.
Наступного дня, 8 серпня «Наш Край» запрацював у форматі  «Експрес» в Дрогобичі (Львівська обл.) на вул.. Франка, 1. Торгова площа 65 кв. м, покупців обслуговує 1 каса.
15 серпня у смт. Любар (Житомирська обл.) відбулось відкриття «Нашого Краю» у форматі «Біля дому». Знаходиться він на вул. Леніна, 47. Торгова площа  160 кв.м. Покупців обслуговують 2 каси. Крім традиційних відділів, присутній відділ свіжої власної випічки.
Ще один «Наш Край» запрацював 16 серпня у форматі  «Експрес» у м. Надвірна (Івано-Франківська обл.). Знаходиться він на вул. Грушевського,11. Торгова площа  80 кв.м. Покупців обслуговують 2 каси. Крім традиційних відділів, також присутній відділ свіжої власної випічки.
17 серпня «Наш Край» відкрився у м. Рівне, на вул. Щаслива, 8. Працює він у форматі «Біля дому». Торгова площа  165 кв.м. Покупців обслуговують 2 каси. Крім традиційних відділів, присутні відділи власної випічки і свіжого м’яса.

Отже, на сьогодні мережа «Наш Край» перетнула позначку 150 торгових закладів і нараховує у мережі 152. Всі відкриті у серпні заклади працюють на умовах франчайзингу.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.