Відбулися чергові збори франчайзі «Наш Край»

Цьогоріч традиційні збори усіх франчайзі мережі супермаркетів «Наш Край» відбулися у столиці гумору України - Одесі. Зустріч була плідною і вдалою, адже її учасники мали змогу вдосталь поспілкуватися, налагодити ділові стосунки, вирішити актуальні питання, обговорити ситуацію на ринку рітейлу та розвитку мережі у сучасних умовах.

Також, в рамках зборів керівник департаменту розвитку франчайзингу мережі супермаркетів «Наш Край» Андрій Терещенко оголосив результати конкурсу «Лідер з відкриття нових ТЗ». Переможцем стали: ПП «Стармаркет» та ТзОВ «Вест Трейд Фудз», які відкрили протягом року по 3 нових торгових заклади «Наш Край». Вони отримли у подарунок від мережі сертифікати на придбання нового обладнання для міні-пекарні італійського виробництва. Потому було оголошено умови нового конкурсу.

Генеральний директор мережі «Наш Край» Ірина Берлач зазначила, що на сьогодні мережа є лідером на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України. «Ми пропонуємо підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу, в чому мають можливість переконатися наші франчайзі. Запрошуємо до співпраці нових партнерів, адже з нами вести бізнес вигідно», - наголосила вона.

Варто зазначити, що зараз мережа, не дивлячись на складні соціально-економічні умови, продовжує активно розвиватися, охоплюючи нові регіони. Зараз в мережі працює 178 торгових закладів у 14 областях України.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.