Відбулися чергові збори франчайзі «Наш Край»

Цьогоріч традиційні збори усіх франчайзі мережі супермаркетів «Наш Край» відбулися у мальовничому Львові. Зустріч була плідною і вдалою, адже її учасники мали змогу вдосталь поспілкуватися, налагодити ділові стосунки, вирішити актуальні питання, обговорити ситуацію на ринку рітейлу та розвитку мережі у сучасних умовах.  

   

Також, в рамках зборів керівник департаменту розвитку франчайзингу мережі супермаркетів «Наш Край» Андрій Терещенко оголосив результати конкурсу «Лідер з відкриття нових ТЗ».  Отже, переможцем став – Кушнір Ігор Дмитрович, який відкрив протягом року чотири нові заклади «Наш Край». Він отримав у подарунок від мережі нове обладнання для міні-пекарні італійського виробництва.  Потому було оголошено умови нового конкурсу.

   

Генеральний директор мережі «Наш Край» Ірина Берлач зазначила, що на сьогодні мережа є лідером на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України.  «Ми пропонуємо підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу, в чому мають можливість переконатися наші франчайзі.  Запрошуємо до співпраці нових партнерів, адже з нами вести бізнес вигідно», - наголосила вона.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.