У травні в мережі «Наш Край» запрацювало п’ять нових ТЗ

Відразу п’ять нових торгових закладів запрацювало в мережі «Наш Край» в травні 2014 року : у Волинській та Рівненській областях, а також містах Луцьку і Львові.

Зокрема, 3 травня «Наш Край» відкрився у смт. Рожище (Волинська обл.). Знаходиться він на вул. Незалежності, 50 і працює у форматі «Експрес». Торгова площа 67 кв. м. Покупців обслуговує дві каси.

16 травня відбулось відкриття «Нашого Краю» у Львові,  на вул. Огієнка,8. Він працює у форматі «Експрес». Торгова площа 45 кв. м. Покупців обслуговує одна каса.

17 травня у волинському містечку Любомль на  вул. Незалежності, 31 гостинно відчинив двері «Наш Край» у форматі «Біля дому». Торгова площа 250 кв. м. Покупців обслуговує три каси. Як і в попередніх закладах, у цьому магазині присутня власна випічка, а також відділ швидкого перекусу, де можна перекусити паніні та випити кави.

Ще один «Наш Край» у форматі «Біля дому» відкрився на Рівненщині, у с. Зоря 25 травня. Знаходиться ТЗ на пл. Жовтневій, 3. Торгова площа 168 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Є власна випічка.

Того ж дня, 23 травня в Луцьку на вул. Ветеранів,18 відкрився «Наш Край» у форматі «Експрес». Покупців обслуговує одна каса. Це вже 26 торговий заклад в м.Луцьк

Відтак, на сьогоднішній мережа розширилась до 144 торгових закладів.

Також діє програма лояльності, що дозволяє збирати бонуси та економити на наступних покупках.

«Наш Край» - гостинність, свіжість, завжди вигідно - це по-нашому.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.