У листопаді в мережі «Наш Край» запрацювало п’ять нових ТЗ

У листопаді в мережі супермаркетів «Наш Край» запрацювало п’ять нових торгових закладів, таким чином мережа розширилась до 161.  Всі нові відкриті магазини працюють на умовах франчайзингу.

Зокрема, 18 листопада у смт. Турка (Львівська обл.) на пл.Ринок, 26 відкрився «Наш Край» у форматі «експрес». Торгова площа 90 кв.м. Покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних, є відділи свіжої випічки, а також свіжого м'яса та живої риби.

Перший «Наш Край» у Дніпропетровській області запрацював 18 листопада у місті Павлоград, вул.Тельмана,4/1. Формат – «біля дому», торгова площа 150 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних відділів, є свіжа випічка.

На Рівненщині, у м. Острог 19 листопада відкрився «Наш Край» у форматі «експрес». Знаходиться він на просп. Незалежності,22. Торгова площа 100 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних відділів, є свіжа випічка та відділ швидкого перекусу.

20 листопада у Тернопільській області, в смт.Залізці гостинно відчинив двері «Наш Край» у форматі «експрес», що знаходиться на вул.Шевченка,60. Торгова площа 130 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних відділів, є свіжа випічка.

У Вінницькій області 23 листопада в смт.Чернівці на вул.Леніна,170 відкрився ще один «Наш Край». Формат – «біля дому», торгова площа 130 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних відділів, є свіжа випічка.

Довідково: Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку рітейлу з 2001 року Протягом цього часу мережа розширилась як географічно, так і за кількістю відкритих закладів. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені уже в 13 регіонах. 

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.