У грудні мережа супермаркетів «Наш Край» відкрила чотири магазини на умовах франчайзингу

У грудні мережа супермаркетів «Наш Край» відкрила  чотири магазини на умовах франчайзингу. Нові  торгові об’єкти з’явилися у Івано-франківській, Сумській, Полтавській та Волинській областях.

 8 грудня торговий заклад у форматі «біля дому» розпочав роботу за адресою: смт. Рожнятів, вул. Єдності, 11А. Торгова площа - 145 м. кв. Для покупців працює дві каси. Присутній відділ власної випічки.

12 грудня мережа відкрила магазин у форматі «біля дому» у м. Дружба Сумської області за адресою: вул. Заводська, 49/1. Торгова площа - 216 м. кв. Для покупців працює три каси.

14 грудня новий торговий заклад у форматі "експрес" запрацював у смт. Ромодан Полтавської області по вулиці Незалежності, 48.  Торгова площа – 120 м.кв. Покупців обслуговує дві каси.

19 грудня ще один магазин "Наш Край" «біля дому» відкрився у м. Володимир-Волинський Волинської області. Працює новий ТЗ на вул. Луцькій, 105. Торгова площа закладу –  150 м кв, покупців обслуговує 2 каси. У новому ТЗ працює відділ власної випічки та зона «food to go».

 

У нових торгових закладах “Наш Край” діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати бонуси й економити на наступних покупках.

Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.