У День Незалежності мережа"Наш Край" частувала лучан святковою здобою

Вже традиційно у День Незалежності України на Театральному майдані міста Луцька проходить святковий ярмарок.

Цьогоріч мережа супермаркетів "Наш Край" також вітала лучан з найбільшим державним святом та гостинно частувала  свіжою випічкою, смачними кондитерськими виробами та гарячими стравами фаст-фуду всіх бажаючих.

Пампушки, булки з різноманітними начинками, завиванці, пиріжки, плюшки , бублики, плетінки, рогалики, ватрушки, слойки, кекси, калачі та багато іншої запашної солодкої здоби і кондитерських виробів , виготовлених  дбайливими руками пекарів -"краян" для своїх покупців можна було скуштувати на святі.

Не залишили байдужими лучан апетитні свіженькі гарячі страви фаст-фуду.

Як розповіла категорійний менеджер з випічки Анна Соколова, хлібопекарські цехи магазинів "Наш Край" виготовляють понад 200 найменувань хлібобулочних виробів. Вся продукція виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів за класичними рецептурами.

"З нагоди свята ми вирішили, так би мовити, прийти до покупця. Адже вся продукція, яку ми виготовляємо  – для наших покупців та задоволення їх найвибагливіших смаків. 

Результат, як і планували, дуже позитивний. Протягом дня двічі підвозили продукцію додатково, щоб задовольнити усіх охочих спробувати випічку від майстрів "Нашого Краю", – додала Анна Соколова.

Загалом протягом дня святкова крамничка продала понад тисячу хлібобулочних виробів, а святковий настрій лучан підкріплювала запашна здоба від "Нашого Краю".

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.