Ще шість нових «Наших Країв» запрацювало в мережі

Наприкінці року у мережі супермаркетів «Наш Край» запрацювало шість нових торгових закладів. До кінця року планується відкриття ще двох. Цього разу нові «Наші Краї» з’явилися у Київській, Вінницькій та Житомирській областях, а також містах Рівному та Києві.

Зокрема, 9 грудня у смт.Баришівка (Київська обл..) на вул. Пархоменка,25в запрацював «Наш Край» у форматі «біля дому», торгова площа  112 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.

12 грудня у Рівному на вул. Курчатова, 62г також відкрився «Наш Край» у форматі «біля дому». Торгова площа  120 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.

13 грудня також у Рівному, але на вулиці Коновальця,52 з’явився «Наш Край» у форматі «біля дому», торгова площа  210 кв. м. Покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.

18 грудня відбулось відкриття відразу двох торгових закладів. У Києві на вул. Петрицького,19 у форматі «експрес». Торгова площа 65 кв.м. Покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.  

У смт.Тростянець (Вінницька обл) на вул. Леніна, 50 відкрився супермаркет «Наш Край» з площею 510 кв. м. Покупців обслуговує чотири каси. Є відділи власної випічки, швидкого перекусу та кулінарія.

Наступного дня, 19 грудня у смт. Олевськ (Житомирська обл..) на вул. Гетьмана Виговського,34 «Наш Край» запрацював у форматі «біля дому». Покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.

Усі нові торгові заклади працюють на умовах франчайзингу.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.