Продовжуємо обмежувати продаж російських товарів

24 квітня в окремих місцевих інтернет-виданнях з’явилася інформація про проведення громадськими активістами ревізії на наявність російських товарів на полицях торгових закладів Луцька. Розпочалась акція з супермаркету «Наш Край», що на проспекті Соборності. Варто зазначити, що адміністрація не чинила жодної протидії під час проведення заходу, фото та відео зйомок всередині закладу. Проте виникає питання, якщо це загальноміська «ревізія» на торгових полицях Луцька, то чому в поле зору потрапили лише два заклади? Відтак, оцінка проведення такого заходу досить сумнівна та абсолютно не об’єктивна.

Мережа супермаркетів «Наш Край» однією з перших загалом в Україні, а саме коли лише почали оголошувати бойкот російським товарам, оприлюднила інформацію про обмеження їх продажу «оскільки не має наміру підтримувати фінансування російської армії, яка є агресором і окупантом на території України». Про це йшлося в заяві Генерального директора мережі супермаркетів «Наш край» Ірини Берлач, розміщеної на офіційному сайті мережі та оприлюдненої в національних інтернет-виданнях. Натомість з присутніх в регіоні мереж офіційно заявили про це лише одиниці.

Що ж до присутності російських товарів на полицях «Наших Країв», то з метою задоволення потреб наших покупців зараз в асортименті мережі лише 1-2% найбільш популярних серед українських споживачів товарів російських виробників.  Деякі присутні російські товари мають тривалий термін придатності і на сьогодні це залишки попередніх закупівель. Загалом, з асортименту виведено понад 1000 найменувань товарів, допродується ще 500.

Нам прикро, що в гонитві за сенсацією окремі структури не гребують «чорним піаром», надаючи  неповну та не об’єктивну інформаційну картину, що піддає сумніву професійний підхід до поставленого завдання.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.