Підбито підсумки проекту «Сяйво дитячих оченят»

Влітку цього року мережа супермаркетів «Наш Край» вперше започаткувала повномасштабний благодійний  проект «Сяйво дитячих оченят». До нього міг долучитися кожен покупець «Наш Край», придбавши батончик «Смачний горішок», 10 копійок з якого перераховувались  на благодійність.

Проект, загальною вартістю  38 421 гривня, мережа реалізовувала спільно з Українською біржою благодійності протягом півроку. У день Святого Миколая було перераховано останню суму на реалізацію проекту. За тиждень вдалося придбати обладнання для офтальмологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні.

Відтак, 29 грудня представники БФ «Скарбниця Надії»(Рівне) та мережі супермаркетів «Наш Край» передали Рівненській обласній дитячій лікарні щілинну лампу, два набори окулярних лінз та призм, а також хірургічні інструменти. Саме це обладнання допоможе лікарям надавати допомогу маленьким пацієнтам, повертати та зберігати зір тисячам дітей щорічно.

«Ми зупинилися на Рівненській обласній дитячій лікарні, очному відділенні, де на лікуванні щороку перебуває більше тисячі дітей із західного регіону, які потребують хірургічного втручання  для виправлення зору. У цій доброчинній ініціативі взяли участь усі  торгові заклади мережі «Наш Край» у 13 областях України. Надалі ми продовжуватимемо брати участь в благодійних акціях і заходах, оскільки мережа супермаркетів «Наш Край», відчуваючи соціальну відповідальність бізнесу,  ніколи не залишається осторонь людської біди», - зазначила регіональний директор мережі  Тамара Зайковська.

Від імені маленьких пацієнтів та їх батьків, а також лікарів офтальмологічного центру Рівненської обласної дитячої лікарні вдячність за надане обладнання висловив головний лікар закладу Віталій Бойко. «Дякуємо мережі супермаркетів «Наш край» та Українській Біржі Благодійності за надзвичайну можливість стати причетними до дива та допомогти зробити добру справу сотням дітей. З вашою допомогою тисячі дитячих оченят будуть сяяти та дарувати радість оточуючим!», - зазначив він.

 

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.