Підбито перші підсумки благодійного проекту «Сяйво дитячих оченят»

Кожного дня,  гостинно відчиняючи двері своїм покупцям, ми даємо їм можливість здійснювати покупки, потрібні для життя: продукти, товари першої необхідності… Але у цей непростий час, ми не повинні забувати, що попри найбільш насущні споживацькі потреби, більшість людей не байдужі до чужого горя,  готові допомогти, відгукнутися, порадити словом, протягнути руку допомоги… І, чим більше рук, тим сильніша підтримка, тим, хто потребує цього найбільше…

А тому, не залишаючись осторонь людської біди, мережа супермаркетів «Наш Край» у липні започтакувала благодійний проект, спрямований на підтримку найменших, найчистіших -  дітей, які наодинці опинилися перед страшною хворобою – захворюванням очей.

Ми зупинилися на Рівненській обласній дитячій лікарні, очному відділенні, де на лікуванні щороку перебуває більше тисячі дітей із західного регіону, які потребують хірургічного втручання  для виправлення зору. Для придбання необхідного обладнання потрібно зібрати 38 421 гривень.  Ці кошти плануємо зібрати протягом декількох місяців в рамках проекту «Сяйво дитячих оченят». Наш партнер «Луцьккондитер» за підтримки Української біржі благодійності.

На початку серпня стали відомі результати першого місяця дії проекту, в якому беруть участь усі 147 ТЗ «Наш Край». Загалом було реалізовано 33562 батончики "Смачний горішок", а це 3 356 грн, які першим траншем буде перераховано на благодійний проект.

Нагадаємо, суть проекту полягає в тому, що  з кожного батончика «Солодкий горішок» 10 копійок буде перераховано на рахунок Рівненської обласної дитячої лікарні для придбання необхідного обладнання у очне відділення. Брендовані коробки з батончиками стоятимуть у при касовій зоні і продавці пропонуватимуть їх покупцям. 

Сподіваємося, що ця акція не залишить байдужими покупців, адже кожен, хто долучиться до милосердя продемонструє свою небайдужість та готовність допомогти ближньому.

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.