ОРГАНІЧНІ МОЛОЧНІ ПРОДУКТИ - ПРИРОДНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗДОРОВ’Я

Ексклюзивно  тільки в супермаркеті "Наш Край Гурман", що  розташований  у Луцьку на вул. Шевчкенка, 13,  покупці можуть придбати широкий асортимент органічної продукції: молоко, сметану, кефір, ряжанку, сир кисломолочний, сир твердий та бринзу.

Що таке органічні продукти?

Органічний продукт – це продукт харчування, вирощений в результаті ведення сертифікованого органічного виробництва, що передбачає заборону використання:

·         на полі - синтетичних добрив, пестицидів, гербіцидів, інших штучних речовин та ГМО, стимулювання росту та кількості продукції.

·         у тваринництві - гормонів росту, лактації, генно-модифікованих кормів та синтетичних домішок у корми. Забороняється утримувати тварин у не гуманних умовах. Телята мінімум 4 місяці повинні пити материнське молоко, а не замінники молока з генно-модифікованої сої.

·         при переробці продукції  -  синтетичних домішок: консервантів, стабілізаторів, барвників, ароматизаторів, поліпшувачів смаку.

Які переваги органічних продуктів?

Органічне виробництво, в першу чергу, забезпечує простежуваність будь-якого продукту на усіх стадіях – від поля до полички магазину.

Як розпізнати справжній органічний продукт?

            1. Органічний продукт має особливе маркування

2. Органічний продукт супроводжується відповідним сертифікатом, який підтверджується щороку.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.