Офіційна заява мережі супермаркетів «Наш Край» щодо однойменної політичної партії

Мережа супермаркетів «Наш Край» працює на українському ринку з 2001 року і нараховує 187 торгових закладів, представлених у більшості регіонів України. На сьогодні - це найбільша франчайзингова мережа в Україні, яка об’єднує  десятки підприємців різних політичних поглядів, а тому є абсолютно аполітичною, оскільки це б загрожувало об’єктивному і ефективному веденню бізнесу. Ми напрацювали позитивний імідж компанії, діяльність якої спрямована на  задоволення потреб покупців у свіжих продуктах та якісних товарах.

Впродовж цього часу мережа «Наш Край» жодного разу не була причетна до будь-яких  політичних рухів чи партій, що діяли на території України. Керівництво та ТОП-менеджери компанії й зараз не є членами будь-яких політичних сил. З огляду на це, а також, зважаючи на численні запити наших громадян, офіційно заявляємо, що мережа «Наш Край» не має жодного стосунку до новоствореної політичної сили - Всеукраїнської політичної партії «Наш край».

Ми надіслали офіційний лист-звернення керівництву Всеукраїнської політичної партії «Наш край»  з проханням підтвердити інформацію, що мережа «Наш Край» і згадана політична сила абсолютно не пов’язані одна з одною.

Для попередження можливого негативного впливу на імідж бренду «Наш Край», що може мати місце, особливо в період «передбиворчої  гонки», ще раз наголошуємо – мережа супермаркетів «Наш Край» не підтримує та не представляє інтереси жодної політичної сили.

Вважаємо, що Україна повинна мати сильну державну політику і стабільну економіку.  Власне в економіку наша мережа і робить свій внесок, відкриваючи торгові заклади, створюючи нові робочі місця, сплачуючи у казну податки. Сподіваємося на порядність керівництва партії «Наш край», оперативну реакцію та розміщення офіційної заяви від імені керівництва партії про відсутність зв’язків комерційного чи будь-якого іншого характеру з мережею супермаркетів «Наш Край» та відмову від незаконного використання бренду «Наш Край», адже не варто розпочинати свою діяльність з порушення законів.

  

 

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.