"Наш Край" зібрав найкращих технологів на щорічній "Кулінарній династії"

У арт-кафе «Стоп-кадр» з’їхалися найкращі кулінари та пекарі мережі супермаркетів «Наш Край» для того аби презентувати свої неповторні страви та обмінятися досвідом.

Захід проходить уже п’ятий рік поспіль і збирає технологів з багатьох областей України.

Як розповіла генеральний директор мережі супермаркетів «Наш Край» Ірина Берлач,  практично у 90% магазинів  торгової мережі присутня випічка. Тож цей захід створений для того, щоб уся продукція, яка готується в супермаркетах «Наш Край» мала однаковий зовнішній вигляд та однакові смакові властивості.

Учасники конкурсу готували свої страви на очах у гостей, і усі процеси транслювалися на екрани. Кожна людина, не лише пекар, а й директор магазину, мав змогу долучитися до роботи.

 

«Я вважаю що приготування їжі – є мистецтво, і сьогодні наші кулінари виступають творцями цього мистецтва. Я особисто для себе взяла чимало нового, адже навіть не підозрювала, що звичайні інгредієнти можуть бути настільки смачними.

З кожним роком на захід приїздить все більше гостей. Але дуже приємно, що є й постійні наші відвідувачі й партнери. Свою продукцію завжди представляють міста Бердичів, Рівне, Долина з Івано-Франківської області. Ми щиро вдячні центру дозвілля та розвитку «Адреналін Сіті"» і арт-кафе «Стоп-кадр» за можливість провести наш конкурс на високому рівні», - розповідає Ірина Берлач.

До складу журі, яке оцінювало кулінарні старання учасників, увійшли технологи провідних закладів харчування міста – арт-кафе «Стоп-Кадр», піцерії «Тарантелла», відпочин кого дворища «Словограй» та спорт-бару «10 дерунів». Спеціалісти оцінювали і зовнішній вигляд страв, і їх смакові властивості.

Учасникам довелось докласти чимало зусиль, аби вразити журі. І, зі слів гостей та відвідувачів, які також мали змогу продегустувати страви, їм це вдалося. І м’ясні шедеври, і солона та солодка випічка, і салати були неймовірно смачними і, що важливо, цілком доступними для споживача. Більшість страв, які були презентовані на конкурсі, уже найближчим часом з’являться як новинки у супермаркетах «Наш Край».

Цікавими та корисними для присутніх стали майстер-класи по випіканню хліба та багета. А обрані кулінари змогли випробувати свої сили у особливому конкурсі – «Збери свою страву». Кожному з них був даний один інгредієнт, з якого кухарі мали створити повноцінну страву. Додавати до неї можна було лише деякі компоненти. Таким чином, прямо на очах у глядачів виникли нові кулінарні шедеври з полуниці, оселедця, родзинок та гречки.

Наприкінці «Кулінарної династії» відбулося визначення переможців та вручення подарунків. З дипломами переможців та цінними призами повернулись додому представники супермаркетів «Наш Край» із Бердичева, Ковеля та Борислава.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.