«Наш Край» у Трускавці отримав відзнаку від програми «Ревізор»

 

Знімальна група програми «Ревізор» телеканалу «Новий канал» днями побувала в м. Трускавець, де робила чергову ревізію закладів. Цього разу під пильне око журналістів та в об’єктив  камери потрапив і супермаркет «Наш Край», що на вул. Сагайдачного,2. Цей магазин працює в форматі «експрес», має торгову площу 100 кв. м.  Магазин відкрився в 2012 році.

Варто зазначити, що критерії оцінки «Ревізора» суворі й незмінні: екстер'єр (місце розташування), інтер'єр, якість обслуговування, чистота, цінова політика та особливості, які створюють атмосферу. Заклади, які пройшли перевірку у відповідності з високими вимогами отримали «Срібні» та «Золоті» таблички-рекомендації. Вони зараз прикрашають фасади та рецепції найкращих закладів України.

Отже, відвідавши «Наш Край» «ревізори» впродовж 3 годин ретельно перевіряли відповідність цінників товарам, упаковки; товарне сусідство, терміни придатності, чистоту залу, залишки в холодильних вітринах, контрольне зважування. Крім того, здійснили моніторинг цін з конкурентами та оглянули прилеглу територію.

За результатами перевірки «Наш Край» отримав «Срібну» відзнаку від програми «Ревізор», що свідчить високий і якісний рівень роботи закладу. Надалі ми не лише підтримуватимемо його, а підсилимо, щоб наступного року отримати «Золоту» відзнаку!  

Вітаємо!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.