«Наш Край» у Камінь-Каширському відзначив перше десятиліття!

2 серпня у Камінь-Каширському було весело, гамірно та людяно. Адже, крім престольного свята Храму св. Пророка Іллі в цей день відбувалося ще безліч подій. Зокрема, однією з найяскравіших стало Свято покупця у першому і єдиному на сьогодні супермаркеті «Наш Край» з нагоди відзначення його першого десятиріччя.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор супермаркету «Наш Край» Олена Володимирівна Зубко. «Сьогодні ми відзначаємо серйозний ювілей – перше десятиліття нашого супермаркету «Наш Край». Він відкрився рівно десять років тому у цей же день і досі залишається улюбленим місцем, де мешканці нашого міста та навколишніх населених пунктів здійснюють покупки» , - наголосила пані Олена.  


Слова вдячності висловила вона й  усім покупцям, без яких «Наш Край» не був би таким успішним. «Кожного дня ми раді вас бачити у нас, пропонуючи лише найсвіжіші продукти та якісні товари. Ми готові враховувати всі ваші побажання та задовольняти ваші найвибагливіші потреби. І, якщо порахувати відвідувачів за рік і помножити це число на ювілейне десятиліття, то рахунок піде на сотні тисяч», - зауважила директор супермаркету. До речі,  «Наш Край»  у  Камінь- Каширському  входить у трійку кращих серед 182 закладів мережі загалом в 14 областях України.
Зі словами вітання виступив і голова Камінь-Каширської міської ради Василь Бондар, який привітав колектив «Наш Край» з ювілеєм і побажав подальших успіхів та розвитку!
Весело і гомінко було цього дня біля супермаркету і від щасливого дитячого щебету, адже для них було організоване ціле дитяче свято з безліччю подарунків. Натомість, дорослі залишилися задоволені цінними призами, власниками яких вони стали завдяки розіграшу на Святі покупця!


Вітаємо переможців, а супермаркету «Наш Край» бажаємо процвітання на наступну сотню років!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.