«Наш Край» приєднався до благодійної акції

Зимові свята є чудовою нагодою для того, щоби зробити подарунок – навіть тому, кого ти не знаєш особисто.

Вже традиційно напередодні зимових свят мережа супермаркетів «Наш Край» бере участь у благодійних проектах.

Цьогоріч мережа «Наш Край» вкотре долучилась до благодійної акції «Чужих дітей не буває», яку щорічно організовує обласна громадська організація «Ми+». Головною метою акції є збір та передача продуктів та подарунків  дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Благодійний збір тривав в 16-18 грудня 2015 року у магазинах міста Луцька, зокрема й в «Наших Краях» по вул. Ковельська, 40 та просп. Соборності, 11. У цей час небайдужі лучани могли придбати та передати через волонтерів продукти харчування, іграшки, солодощі, канцелярське приладдя та інші необхідні для потреб дітей речі.

Заключним заходом акції «Чужих дітей не буває» 9 січня 2016 року стане святковий різдвяний концерт, до участі в якому планується залучити 500 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. По закінченню святкової програми відбудеться вручення кожному учаснику різдвяних подарунків та продуктових наборів.

«Благодійність надзвичайно потрібна у нашому суспільстві, тому мережа «Наш край» завжди долучається до таких заходів.  Щиро віримо, що акція знайде відгук у серцях покупців і кожен небайдужий долучиться до  цієї доброї справи і зробить подарунок дитям, які так чекають на свято», - зазначила генеральний директор мережі супермаркетів «Наш Край» Ірина Берлач.

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.