«Наш Край»: перше десятиріччя на ринку франчайзингу України

31 липня 2004 року мережа супермаркетів «Наш Край» розпочала розвиватися у напрямку франчайзингу. Адже саме цього дня в смт. Шацьк (Волинська обл.) перший супермаркет «Наш Край» гостинно відчинив свої двері не лише для  місцевих жителів, а й навколишніх населених пунктів. Адже, досі торгового закладу з таким рівнем обслуговування та асортиментом товарів в регіоні ще не було.  З того часу минуло 10 років, а супермаркет «Наш Край» продовжує якісно працювати для своїх покупців.

Як зазначив власник цього супермаркету Валентин Шумик, на момент відкриття першого торгового закладу на умовах франчайзингу були певні сумніви, адже починати бізнес формату «супермаркет» самостійно не було практики, хоча саме він ставав все більш актуальним .  «Будь-який підприємець може започаткувати свій бізнес, але щоб він розвивався і приносив прибуток, крім коштів потрібен досвід. Тому робота з використання відомої ТМ на умовах франчайзингу -  правильний варіант ведення бізнесу в сфері роздрібної торгівлі», - зазначив Валентин Васильович.

Варто зазначити, що на сьогодні мережа на ринку франчайзингу продуктового рітейлу України є лідером, що пропонує підприємцям готову відпрацьовану модель бізнесу. Фахівці мережі надають допомогу та правову підтримку франчайзі, консультують щодо вибору та придбання  обладнання, місця розташування нових закладів, готують персонал, проводять маркетингові заходи.

«Мережа «Наш Край» надає людям можливість задовольняти свої потреби у свіжому, якісному та доступному товарі в багатьох куточках країни. Зараз супермаркети «Наш Край» представлені у 10 областях. Ми й надалі продовжуємо розвивати нашу мережу. Про це свідчать  цифри: зараз діє 148 торгових закладів «Наш Край і темпи розширення мережі постійно зростають», - наголосила генеральний директор мережі супермаркетів «Наш Край» Ірина Берлач.

 

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.