Мережа супермаркетів "Наш Край" запроваджує бонусні картки для учасників АТО

Мережа супермаркетів "Наш Край" запроваджує соціальні бонусні картки для учасників АТО.  Бонусні картки для учасників АТО діятимуть у всіх власних магазинах мережі. Наразі, мережа супермаркетів "Наш Край" також ініціювала запровадження бонусних карток для учасників АТО  у магазинах партнерів-франчайзі.

"Ми розуміємо наскільки важко сьогодні родинам, в яких батьки, сини, чи чоловіки воюють. Ми не можемо оминути увагою тих, хто захищає наш мир. Тому, ми прийняли рішення в рамках нашої бонусної програми "Завжди вигідно" надати учасникам  АТО допомогу у вигляді додаткових бонусів в магазинах мережі, " – зазначає генеральний директор мережі Ірина Берлач.

Для  отримання соціальної бонусної картки мережі "Наш Край" учаснику АТО потрібно пред'явити посвідчення учасника АТО на касі, заповнити анкету та обміняти її у касира на картку "Завжди вигідно".

Що дає бонусна картка "Завжди вигідно"?

Бонусна картка "Завжди вигідно" дозволяє отримувати і накопичувати бали за кожну покупку в мережі супермаркетів "Наш Край". Кількість балів, що нараховуються на картку учасників АТО складає 4% від суми покупки. Бали нараховуються на картку в перерахунку чотири Бали за кожну витрачену на покупки гривню, тобто 1 грн = 4Бали.

Купуючи акційні товари, власник бонусної картки накопичує ще більше додаткових балів, а економія при користуванні акційними пропозиціями може скласти до 20%.

Щокварталу накопичені бали перетворюються на бонуси і діють до кінця календарного року. Інформація про кількість балів та бонусів на картці можна дізнатися із касового чека.

Скористатись бонусами дуже легко – просто попередити касира на касі, що хочете розрахуватись бонусами.

Завдяки наявним на картці бонусам можна заощадити гроші при купівлі будь-яких товарів у супермаркетах "Наш Край".

Детальну інформацію про бонусну програму "Завжди вигідно" можна отримати на сайті http://nashkraj.ua/ або безпосередньо у адміністратора магазину. 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.