Мережа супермаркетів «Наш Край» взяла участь у міжнародній виставці «Франчайзинг 2016»

Мережа супермаркетів «Наш Край» взяла участь у ХІІ  міжнародній виставці «Франчайзинг 2016» та міжнародному форумі технологій і обладнання для торгівлі  «Індустрія торгівлі 2016», що  пройшла 23-25 лютого 2016 року у виставковому центрі « КиївЕкспоПлаза». 

Сучасне обладнання, рішення, технології та готовий бізнес презентували близько 100 компаній-учасників з України, Естонії, Італії, Литви, Молдови, Росії, Об’єднанних Арабських Еміратів та Сполучених Штатів Америки. Організатор події — компанія «Євроіндекс».

На виставці «Франчайзинг 2016» підприємці мали можливість придбати готовий бізнес і отримати абсолютно безкоштовно супровід під ключ. Подія представила понад 50 франшиз з України, Італії, Литви, Молдови, Росії, ОАЕ, США - нерухомість, громадське харчування, рітейл, турагентства, розваги, фітнес, аптеки, ломбарди, різноманітні послуги.

Як учасник виставки мережа супермаркетів «Наш Край» також представила власну модель апробованого бізнесу.

Традиційно виставка порадувала досвідчених і початківців франчайзі насиченою, що охоплює всі аспекти ведення бізнесу по франчайзингу, діловою програмою. Виставка об'єднала 3 ключових формати: експозиція франшиз, освітня програма, консалтинг-центр.

На заходах ділової програми виставки провідні  франчайзингові компанії України розкрили ази франчайзингу, поділилися досвідом динамічного розширення мереж, розказали про зростання цінності франшизи і підходах Project Management у франчайзингу.

На виставці підприємці мали можливість знайти не тільки бізнес за смаком, але і, «не відходячи від каси», його повністю оснастити: в експозиції форуму «Індустрія торгівлі», що проходила одночасно, постачальники та виробники демонстрували сучасне торгівельне обладнання і технології для магазинів всіх розмірів і форматів, холодильне обладнання, обладнання для власного виробництва в супермаркетах, для фаст-фуду і піцерій.

І, звичайно, безцінне спілкування в кулуарах «Франчайзингу»! Виставка зібрала власників і керівників успішних, перевірених часом бізнесів: Anabel Arto, Globus Coffee, Casta, FreshLine, «З села!», «Львівські круасани», ломбарди «Добродар», «Комод», «Парус», «Наш край», мережу агентств «Соната», «Факультет-фарм», «Еко-лавка» та ін .; молодих підприємців, що пропонують нові антикризові бізнес-концепції, ентузіастів, твердо впевнених в тому, що тільки активна життєва позиція допоможе досягти успіху в кризу. 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.