Мережа супермаркетів «Наш Край» розширилася до 156

У вересні мережа супермаркетів «Наш Край» поповнилась 4 новими магазинами, таким чином, розширившись  до 156 торгових закладів. Нові «Наші Краї» з’явилися у Київській, Львівській, Рівненській та Черкаській областях.

Зокрема, 1 вересня супермаркет «Наш Край» запрацював у Львові на вул. Коломийській, 2. Торгова площа 360 кв. м. Покупців обслуговує 4 каси. Крім традиційних відділів присутній відділ власної випічки, відділ швидкого перекусу, а також повний цикл кулінарії.

Цього ж дня «Наш Край» відкрився і у Київській області в смт. Баришівка. Працює він у форматі «Біля дому». Торгова площа 165 кв. м. Покупців обслуговує 2 каси. Присутній відділ власної випічки.

7 вересня у Рівненській області, в м. Здолбунів відкрився «Наш Край» у форматі «Біля дому». Торгова площа 165 кв. м. Покупців обслуговує 2 каси. Також присутні відділи  власної випічки та швидкого перекусу,

27 вересня у м. Сміла Черкаської області на вул. Дзерджинського,4а відкрився 156 торговий заклад у мережі «Наш Край». Торгова площа 500 кв. м. Покупців обслуговує 5 кас. Крім традиційних відділів присутній відділ власної випічки, відділ швидкого перекусу та кулінарії.

До речі, зважаючи на нестабільну економічну ситуацію в Україні та йдучи назустріч потенційним франчайзі , мережа супермаркетів «Наш Край» встановила щомісячний платіж (роялті) - 3.5 EUR за 1 кв.м. торгової площі з фіксованим курсом 1 євро – 13 грн.

Детальніше про це можна дізнатися на сайті www.nashkraj.ua/franchayzing/umovy.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.