Мережа супермаркетів «Наш Край» розширилась до 209

На початку березня 2016 року мережа супермаркетів «Наш Край»  розширилась до 209 ТЗ, відкривши власний магазин у місті Чортків на Тернопільщині. 

Урочисте відкриття нового «Нашого Краю» відбулось 5 березня. Знаходиться торговий заклад на вул. Степана Бандери 5А.  Торгова площа 200 кв. метрів, покупців обслуговує 3 касові бокси.

Просторе і світле приміщення, сучасний дизайн, оперативне обслуговування, широкий асортимент товарів, привітний та професійний персонал – таким зустрів жителів Чорткова новий супермаркет «Наш Край».

Крім того, у «Нашому Краї» завжди свіжа та запашна випічка в кращих традиціях пекарського мистецтва. Великий фреш відділ, де повсякчас свіжі овочі та фрукти за доступними цінами. Популярністю користується і наш відділ кулінарії, де можна придбати готові страви та напівфабрикати.  В рамках святкової програми відбулося свято з безліччю конкурсів, аукціонів, розваг, а також розіграш цінних подарунків. Маленьких покупців розважали герої улюблених мультфільмів, пригощали їх ласощами та дарували кульки!

У новому супермаркеті «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Інші Новини

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.