Мережа супермаркетів «Наш Край» розширилась до 200 магазинів

Наприкінці року п’ять нових торгових закладів торгової мережі «Наш Край» запрацювали на умовах франчайзингу у різних регіонах України: Чернігівській, Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях.  Відтак,  на сьогодні вона налічує 200 магазинів.

19 грудня у місті Чернігів на вул. Доценка, 2 гостинно відчинив двері «Наш Край» у форматі «експрес». Торгова площа – 100 м. кв. Покупців обслуговує дві каси.

Також 19 грудня у Володимирі-Волинському Волинської області, за адресою вул. Ковельська, 100 запрацював під вивіскою «Наш Край» магазин у форматі біля дому. Торговий заклад має площу 160 м. кв. та дві каси.

23 грудня ще один «Наш Край» відкрився у місті Золочів Львівської області. Новий «експрес» працює на вул. Січових Стрільців, 5. Торгова площа закладу – 60 м. кв. Покупців обслуговує дві каси.

24 грудня у місті Сокаль, також на Львівщині, відбулось урочисте відкриття «Нашого Краю» у форматі «експрес» на вул. Шептицького, 93. Торгова площа закладу – 80 м. кв., для покупців працює дві каси.

Того ж дня, 24 грудня,  у Івано-Франківській області, в селі Нижній Вербіж, запрацював п’ятий магазин мережі «Наш Край». Працює заклад за адресою вул. Довбуша, 1А у форматі «біля дому». Торгова площа - 140 м.кв. Покупців обслуговує дві каси.

Відкриття магазинів супроводжувалось святковими програмами та розіграшами цінних подарунків серед присутніх відвідувачів.

У всіх торгових закладах присутні відділи власної випічки.

У нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.