Мережа супермаркетів "Наш Край" розпочала масштабний соціальний проект

Мережа супермаркетів" Наш Край" розпочала впровадження масштабного соціального проекту "Наш Край"– соціально-відповідальна мережа.  Метою проекту є популяризація здорового способу життя, відповідальне та раціональне використання невідновлюваних ресурсів, зниження рівня забрудненості навколишнього середовища, а також ведення соціально-відповідального маркетингу та запровадження комплексу заходів з корпоративної культури.

Генеральний директор мережі супермаркетів "Наш Край" Ірина Берлач наголосила, що нині питання соціальної відповідальності в світі набуває дуже важливого і суттєвого значення. Тож бізнес також не повинен стояти осторонь такого важливого питання.

"Розвиток бізнесу повинен задовольняти потреби нинішнього покоління без шкоди для майбутніх поколінь. Мережа супермаркетів "Наш Край" долучилась до світових тенденцій та розпочала масштабний проект "Наш Край" - соціально-відповідальна мережа".

Розвивати наш проект ми будемо у відповідності із основними принципами Глобального договору ООН та стандартом ISO 26000, що передбачає встановлення стратегічних цілей в напрямку корпоративної соціальної відповідальності. Ми створили «Центр соціальної та екологічної експертизи мережі "Наш Край", який  буде впроваджувати та контролювати основні ініціативи, спрямовані на пропаганду здорового способу життя, роботу з громадськістю та відповідальне ставлення до навколишнього середовища", – розповіла Ірина Берлач.

Керівник соціального проекту Вікторія Матвіюк розповіла, що цим проектом мережа "Наш Край" хоче нагадати громадянам та покупцям про необхідність раціонального ставлення до ресурсів, потребу сортування сміття та важливість слідкування за власним здоров’ям та харчуванням.

Пілотним у проекті став луцький супермаркет "Наш Край. Гурман", що знаходиться на вулиці Шевченка, 13.

Біля входу до магазину вже поставили спеціальні урни для роздільного сміття, а всередині – інформаційний куточок зі скриньками для збору відпрацьованих батарейок та пластикових кришечок. На спеціальному столику встановлений тонометр для вимірювання тиску.

Відтепер у продажу в супермаркеті є паперові пакети, а в офісних приміщеннях оптимізоване використання паперу та встановлені смітники для збору макулатури.

Окрім того, для покупців мережі "Наш Край" на постійній основі у магазинах діятиме акція "Купуй корисне", в рамках якої при купівлі продуктів,корисних для здоров'я  буде нараховуватись втричі більше балів на бонусну картку.  Корисні до споживання продукти виділені спеціальним зеленим цінником, тож їх легко відшукати на полицях магазину.

Супермаркет "Наш Край.Гурман" став першим, який отримав сертифікат, який засвідчує, що цей магазин є соціально та екологічно-орієнтованим.

Найближчим часом соціальний проект планують впровадити в інших торгових закладах мережі.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.