Мережа супермаркетів "Наш Край" долучилася до боротьби з тютюнопалінням

31 травня -  Всесвітній день боротьби з тютюнопалінням. У цей день мережа супермаркетів "Наш Край" в рамках соціального проекту "Живи відповідально"  долучилась до заходів по боротьбі з тютюнопалінням. Зокрема, у куточку здоров'я, який облаштований у супермаркеті "Наш Край Гурман", що на вулиці Шевченка, 13 у Луцьку  медичні працівники КЗ "Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2" вимірювали тиск, інформували лучан про шкідливість впливу тютюнопаління на здоров'я та консультували про важливість запобігання серцево-судинних захворювань.  Організаторами загальноміської акції виступили Волинський обласний центр здоров'я та обласне управління охорони здоров'я Волинської ОДА.

Як розповіла фельдшер з санітарно освітньої роботи КЗ "ЛЦПМСД №2" Раїса Мозолевська, від серцево-судинних захворювань Україні сьогодні помирає кожні дві людини з трьох. Куріння, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, стреси спричиняють підвищення рівня холостерину у крові, артеріального тиску, надлишкову вагу, збільшують ризик розвитку хвороб системи кровообігу.

"Паління тютюну – абсолютно доведений фактор ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Під впливом нікотину прискорюється пульс, виникає спазм судин і підвищується артеріальний тиск. У курців в 5 разів частіше виникає інфаркт міокарду, в 4 рази частіше мозковий інсульт та в 16 разів частіше захворювання судин ніг. ", – розповіла Раїса  Мозолевська. Надважливим нині є застереження молоді від тютюнопаління.

Медик також наголосила на важливості контролю артеріального тиску та порадила звернутися за консультацією до лікарів, як легше подолати шкідливу для здоров'я звичку тютюнопаління.

Нагадаємо, що мережі супермаркетів "Наш Край" впроваджує соціальний проект "Живи відповідально", метою якого є популяризація здорового способу життя, відповідальне та раціональне використання невідновлюваних ресурсів, зниження рівня забрудненості навколишнього середовища, а також ведення соціально-відповідального маркетингу та запровадження комплексу заходів з корпоративної культури.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.