Мережа "Наш Край"відкрила ще шість нових ТЗ

Наприкінці квітня 2016 року мережа супермаркетів «Наш Край»  поповнилась ще шістьма новими торговими закладами, розширившись до 219 ТЗ.

26 квітня новий мінімаркет "Наш Край" експрес відкрився у місті Рожище на Волині. Торговий заклад працює на вулиці Незалежності, 2. Торгова площа – 80 м. кв. Для покупців працює дві каси.

27 квітня ще один магазин "Наш Край" у форматі "біля дому" відкрився у с.Переяславське Київської області. ТЗ розташований на вулиці Привокзальній, 29. Торгова площа – 140 м.кв., покупців обслуговує дві каси.

На Дніпропетровщині відкрилось одразу два торгові заклади мережі  "Наш Край". 28 квітня у місті Верхньодніпровськ запрацював  магазин-експрес по вулиці Тітова, 33. Торгова площа закладу 90 м.кв. , працює дві каси.


29 квітня у місті Дніпропетровську на вулиці Академіка Янгеля,14-А запрацював ще один ТЗ "Наш Край" у форматі "біля дому". Торгова площа –  146 м.кв. Для покупців працює дві каси.


29 квітня новий магазин «Наш Край» у форматі "біля дому" запрацював у селищі міського типу Козова Тернопільської області. Торговий заклад працює на вулиці Грушевського, 16/1. Загальна торгова площа  130 м.кв. Для покупців працює дві каси.

Ще один магазин "біля дому" мережі "Наш Край" відкрився 12 травня у місті Десна на Чернігівщині. Знаходиться торговий заклад на вул. Довженка,45.

Торгова площа закладу 150м.кв., покупців обслуговує дві каси.

У всіх нових торгових закладах присутня власна випічка.

Всі зазначені торгові заклади мережі супермаркетів «Наш Край» працюють на умовах франчайзингу.

У нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.