Мережа «Наш Край» зібрала кращих технологів на щорічній «Кулінарній династії»

Булки, хліби, кекси, булочки, хлібці, піца, багети, м'ясні страви, салати і ще багато смакоти привезли на щорічні збори технологів представники мережі супермаркетів «Наш Край» на щорічну "Кулінарну династію".

Захід покликаний не лише презентувати продукти власного виробництва, а й обмінятися досвідом між директорами, власниками торгових закладів, налагодити контакти та співпрацю між партнерами-франчайзі та мережею.

Цього року така зустріч стала шостою в історії «Нашого Краю». Презентувати випічку власного виробництва та кулінарію приїхали понад 120 представників мережі з понад 50 міст україни.

Практично у 90% магазинів  торгової мережі присутня випічка. Тож цей захід створений для того, щоб уся продукція, яка готується в супермаркетах «Наш Край» мала однаковий зовнішній вигляд та однакові смакові властивості.

Під час заходу відбувалися майстер-класи з приготування страв та випічки, обговорювалися актуальні питання технології приготування страв.

 Також серед присутніх технологів торгових закладів проводилися конкурси, під час яких вони мали можливість приготувати страви на очах у гостей. А сам процес приготування транслювався на екрани.

Старання учасників конкурсів первіряло незалежне журі, яке оцінювало і зовнішній вигляд страв і їх смакові властивості.

Учасникам довелось докласти чимало зусиль, аби вразити журі. І, зі слів гостей та відвідувачів, які також мали змогу продегустувати страви, їм це вдалося. І м’ясні шедеври, і солона та солодка випічка, і салати були неймовірно смачними і, що важливо, цілком доступними для споживача. Більшість страв, які були презентовані на конкурсі, уже найближчим часом з’являться як новинки у супермаркетах «Наш Край».

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.