Мережа "Наш Край" зібрала чергові збори франчайзі

30 вересня один з найбільших українських ритейлерів,  лідер на ринку франчайзингу України, один із основних проектів інвестиційної групи "VolWest Group торговельна мережа "Наш Край" провела щорічну конференцію "Обмін досвідом партнерів мережі "Наш Край" на умовах франчайзингу", на яку зібрала усіх партнерів-франчайзі мережі.

"На конференцію приїхало 130 наших партнері-франчайзі з 15 областей України. На зборах присутній наш партнер із міста Курахове Донецької області, який на свій страх і ризик залишив там магазин і приїхав поспілкуватися з колегами.

Більшість з цих людей мають бізнес не тільки в ритейлі, і наш майданчик відкриває для багатьох можливість отримати новий досвід, відкрити для себе щось нове, почути компетентну думку, яка сприятиме розвитку бізнесу", - розповіла Генеральний директор мережі Ірина Берлач.

Вона також додала, що конференція вперше проходить у новому форматі доповідей та роботи в секторах.

Під час зустрічі  її учасники мали нагоду поділитися досвідом, налагодити ділові стосунки, вирішити актуальні робочі питання та обговорити ситуацію на ринку ритейлу і розвитку мережі у сучасних умовах. 

Надзвичайно цікавою і корисною стала для учасників конференції доповідь та бізнес-кейси професора фінансів, керівника програми Master of Banking and Finance [MBF] Києво-Могилянської Бізнес Школи, автора численних публікацій з економетрики та ризик-менеджменту, учасника багатьох міжнародних конференцій, розробника інтелектуальних ігор для менеджерів THINKERS, спікераTEDx Євгена Пенцака.

Під час зборів мережа відзначила найуспішніших партнерів-франчайзі цінними подарунками.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.