Мережа «Наш Край» збільшилась ще на три ТЗ

Мережа супермаркетів «Наш Край»  поповнилась трьома новими магазинами.

17 лютого новий «Наш Край»-експрес гостинно відкрив двері для покупців у місті Київ. Працює магазин на вулиці Замковецькій, 106Б. Загальна торгова площа  140 м.кв. Для покупців працює дві каси. Крім традиційних відділів у супермаркеті присутній відділ власної випічки.

27 лютого  відбулось урочисте відкриття супермаркету «Наш Край» у форматі «біля дому» в смт. Луків на Волині. Знаходиться він  на вул. Грушевського, 21 А.  Торгова площа закладу 160 м.кв., покупців обслуговує дві каси.  

У новому «Нашому Краї» присутній відділ власної випічки, де можна придбати завжди свіжу і запашну здобу; м’ясний відділ, а також відділ кулінарії з широким асортиментом готових страв. 

5 березня запрацював черговий «Наш Край» у місті Києві. До слова, це сьомий  магазин мережі у столиці. Торговий заклад площею 180 м.кв., розташований на вулиці Оноре де Бальзака, 63 Б. Покупців обслуговує 3 каси.

Магазин працює у форматі «біля дому» з розширеним асортиментом товарів щоденного попиту, свіжої випічки, фреш-групи , відділу кулінарії.

 

Торгові заклади мережі супермаркетів «Наш Край» працюють на умовах франчайзингу.

У всіх нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.