Мережа «Наш Край» завершила рік з 202 магазинами

В переддень Нового року два нові торгові заклади запрацювали в мережі «Наш Край» в Одеській та Київській областях на умовах франчайзингу.

30 грудня відбулось урочисте відкриття нового «Нашого Краю» у форматі «експрес» у місті Котовськ Одеської області. Торгова площа закладу - 70 м. кв. Покупців обслуговує  2 каси.

У той же день 30 грудня гостинно відчинив двері для покупців новий «Наш Край» експрес у місті Буча Київської області. Торгова площа – 45 м.кв. Для покупців працює одна каса.

Протягом 2015 року мережа супермаркетів «Наш Край» поповнилась 42 новими торговими закладами, у тому числі у чотирьох нових областях – Запорізькій, Харківській, Чернігівській та Одеській.

Наразі у мережі супермаркетів «Наш Край» працює 202 торгових заклади у 17 регіонах України. Отже, мережа супермаркетів «Наш Край» успішно зберігає за собою статус лідера ринку франчайзингу рітейлу України.

Відкриття магазинів супроводжувалось святковими програмами та розіграшами цінних подарунків серед присутніх відвідувачів. У всіх торгових закладах присутні відділи власної випічки.

У нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.