Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток із «мобільними» цінами

Мережа «Наш Край» запустила мобільний додаток «Наш Край», за допомогою якого покупці зможуть заощаджувати ще більше, отримуючи безпосередньо у магазині унікальні купони з «мобільними цінами». Перебуваючи у  магазині користувач додатку отримує на телефон спеціальні акційні пропозиції, які  постійно оновлюються, в залежності від місця розташування покупця.  Також у додатку є мапа магазину, щоб детально роздивитись, де розміщені різні категорії продуктів.

Завантажити мобільний додаток «Наш Край» можна з Google Play Market (для смартфонів на Android) чи App Store (для смартфонів на iOS) або з сайту, на якому також є відео-інструкція щодо використання додатку. На додаток клієнт зможе отримувати актуальні акційні листівки із великою кількістю знижок та цікавої інформації.

На сьогодні додатком можна користуватися у магазинах за адресами: м. Луцьк, вул. Ковельська, 40 та м. Ковель, вул. Грушевського, 10. Його впровадження заплановане у всіх магазинах мережі.

Роман Корсак, менеджер по інноваціях  мережі «Наш Край»:

«На сьогодні мобільні додатки не є новинкою, хоча їхнє використання ще не набуло широкої популярності серед споживачів у сфері рітейлу. Але коли ми побачили та проаналізували реальну користь у цьому сервісі для наших покупців, ми вирішили його розробити і запустити на наших магазинах. Адже «мобільні ціни» - це додаткова вигода та залученість наших клієнтів.»

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.