Мережа «Наш Край» запровадила послугу онлайн-замовлення

Впродовж останнього року кількість активних інтернет-користувачів в Україні сягнула 20 млн. осіб, що становить половину від усього населення.  Найчастіше люди купують  електроніку і побутову техніку,  одяг, косметику та парфумерію, а також аксесуари та подарунки. Проте,  інтернет-аудиторія з кожним днем зростає, а шалений ритм життя заставляє задуматися над економією часу для здійснення необхідних  щоденних покупок. Зокрема, це стосується продуктів харчування  та товарів першої необхідності. Наскільки було б зручно, якщо повертаючись додому, Ви не витрачаєте час на вибір продуктів та простоювання  у довгих чергах в час-пік?. 

Унікальну можливість надаватиме своїм відвідувачам мережа супермаркетів «Наш Край»: відтепер, можна буде онлайн замовити будь-які продукти в інтернет-маркеті та, оплативши їх, просто забрати готовий пакет у пункті "Pickup Store" за вибраною адресою у потрібний час або замовити доставку продуктів.  

Суть проекту полягає в тому, що спочатку користувач реєструється на сайті  shop.nashkraj.ua і отримує доступ в особистий кабінет.  Далі в рубриці "Каталог" або скориставшись опцією пошуку "Список покупок" або звичайного пошуку, вибирає необхідні продукти.  Оформляє  замовлення, вказавши зручний час самовивозу.  Працівники закладу формують та збирають замовлення до вказаного часу.  Покупець у відповідний  час,  без черг і зволікань, розрахувавшись, отримує своє замовлення у вказаному магазині "Наш Край» в пункті "Pickup Store".

Проект стартує  в Луцьку, з найбільшого супермаркету «Наш Край Гурман» (вул. Шевченка,13). Надалі проект буде запроваджуватися у всій мережі, яка нараховує зараз більше 160 торгових закладів у 13 регіонах України. 

Розробником проекту є компанія SoftWest Group .

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.