Мережа "Наш Край" встановила ще чотири куточки здоров'я в рамках соціального проекту «Живи відповідально!»

Мережа супермаркетів "Наш Край", що належить інвестиційній групі "ВолВест Груп", продовжує реалізацію масштабного соціального проекту "Живи відповідально!".

У серпні цього року до проекту долучилися ще чотири магазини мережі. Відтак, чотири нових еко-куточки з тонометрами для вимірювання тиску з'явилися у торгових закладах у містах Луцьку на проспекті Відродження, 18, Радивилові на вулиці Почаївській, 33, Камені-Каширському на вулиці Незалежності, 3 та місті Сміла по вулиці Дзержинського, 4А.

У магазинах вже облаштували інформаційні куточки зі скриньками для збору відпрацьованих батарейок та пластикових кришечок та кожен покупець може самостійно виміряти артеріальний тиск.

Відтепер в офісних приміщеннях магазинів оптимізоване використання паперу та встановлені смітники для збору макулатури.

Також, для покупців мережі "Наш Край" на постійній основі у магазинах діє акція "Купуй корисне", в рамках якої, при купівлі продуктів корисних для здоров'я,  нараховуються втричі більше балів на бонусну картку.  Корисні до споживання продукти виділені спеціальним зеленим цінником, тож їх легко відшукати на полицях магазину.

Найближчим часом соціальний проект планують впровадити в інших торгових закладах мережі.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.