Мережа “Наш Край” відкрила власний супермаркет у Дубно

9 вересня мережа супермаркетів «Наш Край» відкрила власний супермаркет у м. Дубно на Рівненщині.
Розмістився новий магазин торговою площею 250 м.кв. за адресою: вулиця Мирогощанська, 1.

Просторе і світле приміщення, сучасний дизайн, оперативне обслуговування, широкий асортимент товарів – таким зустрів жителів Дубна новий супермаркет "Наш Край". До послуг покупців працює три каси.

В асортименті товарів – випічка, кондитерські, хлібобулочні вироби, бакалія, яйця, молокопродукти, м’ясо, напівфабрикати, напої, овочі, фрукти, гриби, риба, промислова група, супутні товари.

У спеціальному відділі швидкого перекусу "Food to go" ви знайдете широкий асортимент популярних у всьому світі страв швидкого приготування: фірмових хот-догів, італійських паніні, і все – незмінно високої якості. А також, гаряча запашна кава, яку можна випити на місці чи взяти з собою.

Крім того, у супермаркеті працює відділ власної випічки, де можна придбати завжди свіжу та запашну здобу і в кращих традиціях пекарського мистецтва, великий фреш відділ зі свіжими овочами і фруктами за доступними цінами.

У новому супермаркетів створено два десятки нових робочих місць, яких зараз так потребує молодь.
У новому супермаркеті “Наш Край” діє програма лояльності, що дозволить покупцям накопичувати бонуси й економити на наступних покупках.

Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.