Мережа "Наш Край" відкрила чотири нові ТЗ на умовах франчайзингу

Одразу чотири нові торгові заклади нещодавно відкрила мережа супермаркетів "Наш Край" у Київській, Волинській, Житомирській та Тернопільській областях на умовах франчайзингу.

11 грудня «Наш Край» у форматі "біля дому" запрацював у місті Бориспіль на вул.  Котовського, 81А. Торгова площа – 105 м.кв. Покупців обслуговує дві каси. Працює відділ власної випічки.

Ще один "магазин "Наш Край"-експрес відкрився у с. Липини Волинської області. Рзташований новий ТЗ на просп.. Відродження, 50А/ 96. Торгова площа – 40 м. кв. Працює одна каса.

16 грудня новий магазин мережі супермаркетів "Наш Край" відкрився у смт. Попільня Житомирської області. Торговий заклад працює у форматі "біля дому" на вулиці вул. Богдана Хмельницького, 2/40. Торгова площа – 140 м. кв. Покупців обслуговує дві каси.  

17 грудня новий ТЗ "Наш Край" (формат експрес)  відкрився у місті Теребовля на вул. М. Паращука, 5. Торгова площі – 110 м.кв. Для покупців працює дві каси.

Всі  торгові заклади мережі супермаркетів «Наш Край» працюють на умовах франчайзингу.

У нових супермаркетах «Наш Край» діє програма лояльності, що дозволяє покупцям накопичувати  бонуси та економити на наступних покупках.

 Свіжість, гостинність, завжди вигідно - це по-нашому!

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.