Мережа «Наш Край» приєдналася до благодійної акції «Чужих дітей не буває»

Зимові свята є чудовою нагодою для того, щоби зробити подарунок – навіть тому, кого ти не знаєш особисто.

Вже традиційно напередодні зимових свят мережа супермаркетів «Наш Край» бере участь у благодійних проектах.

Цьогоріч мережа «Наш Край» вкотре долучилась до благодійної акції «Чужих дітей не буває», яку щороку організовує Волинська обласна громадська організація «Ми+». Головною метою акції є збір та передача продуктів та подарунків дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

 У період з 14 по 16 грудня у магазині мережі у Луцьку за адресою: вул. Ковельська. 40, будуть розміщені продуктові корзини та працюватимуть волонтери, куди всі небайдужі лучани зможуть покласти продукти харчування, іграшки, солодощі, канцелярське приладдя, засоби гігієни та інші необхідні для потреб дітей та людей похилого віку речі, і, таким чином, подарувати від себе частинку свята тим, хто потребує допомоги і уваги.

 «Благодійність надзвичайно потрібна у нашому суспільстві, тому мережа «Наш край» завжди долучається до таких заходів.  Щиро віримо, що акція знайде відгук у серцях покупців і кожен небайдужий долучиться до  цієї доброї справи і зробить подарунок дитям, які так чекають на свято», - зазначила керівник КСВ-проектів Інветиційної Нрупи VolWest Group Вікторія Матвіюк.

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.