Мережа «Наш Край» поповнилась чотирма новими закладами

Відразу чотири магазини запрацювали в мережі «Наш Край» протягом 19-21 грудня у трьох різних регіонах: Чернівецькій та Волинській областях та Львові. Всі вони працюють на умовах франчайзингу.

Зокрема, 19 грудня новий супермаркет «Наш Край» відкрився у містечку Кельменці (Чернівецька область). Знаходиться він на вул. Бесарабській,4. Торгова площа 150 м кв, покупців обслуговує дві каси. Крім традиційних є відділи свіжого м’яса та власної випічки.

Того ж дня новий міні-маркет «Наш Край» гостинно відчинив двері для львів’ян. Знаходиться торговий заклад на вул. Пасічній, 92. Торгова площа 104 м кв, покупців обслуговує дві каси. Є відділ власної випічки.

Ще два «Наші Краї» запрацювали у Волинській області. Зокрема, 20 грудня у містечку Іваничі на вул. Грушевського. Торгова площа 150 м кв, є дві каси та працює відділ власної випічки.

21 грудня у смт.Жовтневе на вул.Миру,10 відбулось урочисте відкриття чергового супермаркету «Наш Край».  Торгова площа 150 м кв, є дві каси та відділ власної випічки.

«Наш Край» - гостинність, свіжість, завжди вигідно - це по-нашому.

 

Розробка та просування - Softwest.net. Всі права захищені.